meslekler,görevleri ve maaşları...

merhaba arkadaşlar...Kısa süredir şehrimizi yenilemeye çalışıyoruz,iş bulma arzunuzu da biliyoruz.Bu yüzden size işler ile ilgili bilgileri yazdık(detayı fazladır).

mankenlik:ününüz şehre yayılırsa 200.000 dollpoint alırsınız.yoksa 7.000dollpoint alıyorsunuz.
ayrıca her gün podyuma çıkmak zorundasınız(mankenlerin yiyecekleri sınırlıdır.her gün bir salata ve su içmek zorundadırlar,bundan başka brokoli,kepek ekmek gibi yiyeceklerde olabilir...zayıflama hapları onlara yasaktır yoksa enerjileri düşer.)
Şarkıcı:
müzik tercihi tamamen size kalmış(benim bir rock grubum var mesela)maaşı 333.564 dollpoint'dir.Ayda 1 kez turneye çıkmak zorundadır.Yaşadığı yerin yakınlarında(dollzbar) ise4 ayda 1 kez konser verir,her yeniyıl stüdyoya gider ve albüm doldurur.
Dansçı:
iyi bir dansçı olursanız 310.000dollpoint maaş aırsınız.Günde 1'er kez alıştırma yapmak zorundasınız.size bunun için imkan vereceğiz.Ayrıca hafta sonu izinlisiniz.Firmaların dans çalışmaları için yorum bırakabilir ve çalışmalara katılabilirsiniz.
nibs studio animasyon filmi sizin için ilk şans...
devamı gelecek...
doktor:
maaşı şarkıcılarınki ile aynıdır(hem şarkıcı hem doktor olabilirsiniz).İzniniz hasta olduğunuz zamanlar haricinde yoktur.her gün 7 hasta muayeneye gelir.eğer başarılı bir doktor olursanız kendi özel hastahanenizi açabilirsiniz.

sporcu:
maaşı 250.140 dollpoint'tir.ünlü bir sporcu olur ve takımlara katılırsanız maaşınız 100.000 dollpoint artar.günde 3 kez spor salonuna gelir ve çalışma yapar.Enerjisi bitip hastalandığı an hastahaneye götürülebilir.

oyuncu:
şarkıcı ile görevleri neredeyse aynıdır,her gün stüdyoya gider.maaşı 300.000dollpoint'tir.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !